!!! Stránky byly přesunuty na www.vkpodlahy.cz

Původní obsah:
logo PROFILY PODLAHY LEPIDLA BARVY TEKUTÁ LEPENKA KONTAKT
Zajišťujeme i poradenství a instalaci podlah (PVC, koberce, dřevěné a laminátové podlahy, parkety, linoleum)


Podlahy - alsafloor

podlahy alsafloor Velmi kvalitní laminátová podlaha, splňující vysoké nároky na povrchovou odolnost v zatížených bytových a komerčních prostorech ve třídách AC3/31 a AC4/32 vyráběná v tloušťkách 7 mm a 8 mm s licenčním zámkem od Unilin Group. Alsafloor prosazuje aktuální trend - všech 10 řad se 47 atraktivními dekory (20 úplně nových) je od roku 2004 dodáváno se strukturou dřevěného povrchu.
Novinkou je autentický dřevěný reliéf Wood Effect a dále podlahy s podélnou a příčnou mikrobází Visual 2, Visual 4.
Zajímavou řadou je AquaStar určenou do koupelen a vlhkých komerčních prostor.
Budete překvapeni kvalitou a cenou řady CLIP 301 se strukturovaným povrchem.
Specialitou je se svojí dvojnásobnou šířkou řada Maxiclip 400, vedle zajímavých dekorů vám umožní zkrátit pokládku na polovinu času.
Blíže si můžete prohlédnout originální katalog, kde najdete celkem 47 různých dekorů. Je to nejvyšší počet dekorů od jedné značky laminátových podlah na trhu.

Václav Kachlíř Profily
Košínova 75/77
612 00 Brno
Tel./Fax: +420 549210682
Mob.: +420 604208509 (sklad)
E-Mail: los_kachlos@seznam.cz


profily, lišty, rozety, prahy k podlahám fasádní a interiérové barvy teluria poradenství a instalace podlah - PVC, koberce, dřevěné a laminátové podlahy, parkety, linoleum podlahářství, podlaháři, brno, podlahy na zakázku, podlahové krytiny, dřevěné podlahy, obklady, plovoucí podlahy, stavební firmy, brno, pokládání