!!! Stránky byly přesunuty na www.vkpodlahy.cz

Původní obsah:
logo PROFILY PODLAHY LEPIDLA BARVY TEKUTÁ LEPENKA KONTAKT
Zajišťujeme i poradenství a instalaci podlah (PVC, koberce, dřevěné a laminátové podlahy, parkety, linoleum)


Podlahové doplňky - rozety, prahy, schody

ROZETY

Naše firma se zabývá prodejem dřevěných a korkových rozet, používajících se k zakrytí otvorů v dřevěné nebo plovoucí podlaze kolem trubek od topení vstupující přes podlahovou krytinu. Vyrábíme rozety v pěti standartních rozměrech z masívního dřeva - buk, dub, javor, olše a borovice. A jako doplněk taky z masívního korku.
Rozety jsou 2 x broušeny a lakovány lesklým lakem a rozřízlé na dvě poloviny, které jsou k sobě spojeny dřevěnými kolíky průměr 3 mm. Každý kus je samostatně balen do PE-sáčku.
náhledy: borovice, buk, dub, javor, korek, olše
Rozměry vnitřního otvoru jsou:
- průměr 15,5 mm
- 3/8" - 18,5 mm
- 1/2" - 23,5 mm
- 3/4" - 28,5 mm
- 1" - 36,5 mm
- 5/4" - 45 mm
rozety

PRAHY

Řešíme problém zárubní v panelových domech, kde na podlaze vyčnívá ocelový profil a brání použití klasických prahů. Dřevěné prahyy vyrábíme ve dvou základních rozměrech a délce 90 cm (do každých zárubní je nutno přizpůsobit). Prahy vyrábíme z masívu buku a dubu, lakujeme 3 vrstvy matného laku UZIN.
dřevěné prahy 1 dřevěné prahy 2

SCHODY

Začali jsme prodávat schodové ukončovací profily k 3-vrtstvým dřevěným plovacím podlahám. Vyrábíme je jak lepené, tak klikové, vždy na objednávku po dodání vzoru dřevěné podlahy.
dřevěné schody 1 dřevěné schody 2
Václav Kachlíř Profily
Košínova 75/77
612 00 Brno
Tel./Fax: +420 549210682
Mob.: +420 604208509 (sklad)
E-Mail: los_kachlos@seznam.cz


profily, lišty, rozety, prahy k podlahám fasádní a interiérové barvy teluria poradenství a instalace podlah - PVC, koberce, dřevěné a laminátové podlahy, parkety, linoleum podlahářství, podlaháři, brno, podlahy na zakázku, podlahové krytiny, dřevěné podlahy, obklady, plovoucí podlahy, stavební firmy, brno, pokládání