!!! Stránky byly přesunuty na www.vkpodlahy.cz

Původní obsah:
logo PROFILY PODLAHY LEPIDLA BARVY TEKUTÁ LEPENKA KONTAKT
Zajišťujeme i poradenství a instalaci podlah (PVC, koberce, dřevěné a laminátové podlahy, parkety, linoleum)

Lepidla

K lepení PVC, PVC s textilní podložkou, pryžových a textilních podlahových povlaků na beton, anhydrit, sádru, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky. Dále je vhodné k lepení PVC tapet, papíru, potahových textilií, molitanu, pěnového polystyrenu a podobných materiálů na savé podklady.
Material:
Směs plniv dispergovaných ve vodné disperzi makromolekulárních látek s přísadou speciálních aditiv.
Vydatnost:
300 - 350g/m2
Podklad:
Povrch podkladu musí být zbaven prachu, nečistot, mastných skvrn, skvrn od nátěrových hmot a asfaltu. Podklad musí vyhovovat ON 74 4516 Betonové mazaniny a potěry pod podlahové povlaky. U betonu je povolena maximální vlhkost 4 %, u anhydritu 3% a u dřeva a aglomerovaných dřevěných materiálů do 10%. Nanášení Lepidla Uniflex V 7508 se provádí na podklad jednostranně zubovou stěrkou 1,5 - 3 mm (A2 nebo A3) při teplotě podkladu a prostředí min. 15oC, zpravidla v šířce podlahového povlaku nebo ne celou plochu (podle velikosti, tvaru a možnosti kladení). Otevřená doba lepidla je 1-6 minut.

lepidla teluria
Václav Kachlíř Profily
Košínova 75/77
612 00 Brno
Tel./Fax: +420 549210682
Mob.: +420 604208509 (sklad)
E-Mail: los_kachlos@seznam.cz


profily, lišty, rozety, prahy k podlahám fasádní a interiérové barvy teluria poradenství a instalace podlah - PVC, koberce, dřevěné a laminátové podlahy, parkety, linoleum podlahářství, podlaháři, brno, podlahy na zakázku, podlahové krytiny, dřevěné podlahy, obklady, plovoucí podlahy, stavební firmy, brno, pokládání